дякую за відгук
Дуже швидко відправили і тому я задоволена.
Обслуговування швидке та якісне)Менеджер одразу перетелефонувала, допомогла підібрати розмірНасправді туніка ще красивіша ніж на фото)Щиро дякую за якісне обслуговування та ввічливе ставлення до клієнтів)Бажаю всім працівникам миру та злагоди)
дякую за відгук
дякую за відгук
дякую за відгук
дякую за відгук
дякую за відгук
Дуже швидко відправили і тому я задоволена.
дякую за відгук
дякую за відгук
дякую за відгук
дякую за відгук
Обслуговування швидке та якісне)
Менеджер одразу перетелефонувала, допомогла підібрати розмір
Насправді туніка ще красивіша ніж на фото)
Щиро дякую за якісне обслуговування та ввічливе ставлення до клієнтів)
Бажаю всім працівникам миру та злагоди)
дякую за відгук